LOG-MEN – Transport & spedycja

Europa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie transportu i spedycji.

Świadczymy usługi w zakresie organizacji transportu międzynarodowego i krajowego.

Jeździmy do krajów takich jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Austria ale również skutecznie realizujemy usługi transportowe do krajów takich jak: Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy również usługi transportowe do krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii oraz krajów Bliskiego Wschodu.

Zajmujemy się transportem całopojazdowym, drobnicowym i częściowym.

Współpracujemy z przewoźnikami, posiadającymi nowoczesną, różno-gabarytową i bogatą flotę pojazdów, co daje gwarancję skutecznego i bezpiecznego dostarczenia ładunku do miejsca przeznaczenia.

Co nas wyróżnia?

 • Terminowość

  Terminowość

 • Partnerskie relacje

  Partnerskie relacje

 • Wysoka jakość usług

  Wysoka jakość usług

 • Niezawodność

  Niezawodność

 • Optymalnie zaplanowane trasy

  Optymalnie zaplanowane trasy

 • Bezpieczeństwo ładunków

  Bezpieczeństwo ładunków

  Drużyna

  Nasz zespół stanowi grupa fachowców mających wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży transportowej i spedycyjnej. Wciąż udoskonalamy własne umiejętności, poszerzamy wiedzę i koncentrujemy się na tym, by poziom naszych usług spełniał najwyższe standardy.

  Naszym celem jest budowanie partnerskich relacji z naszymi Klientami na każdym etapie działalności. Dążymy do tworzenia prostych i efektownych rozwiązań, których realizacja opiera się na wzajemnej współpracy i zaufaniu. Analizujemy potrzeby i wymagania Klientów i kontaktujemy go z renomowanym przewoźnikiem, który zrealizuje konkretne zlecenie.

  Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy, mając nadzieję, iż współpraca ta przyniesie obopólne korzyści. Chętnie odpowiemy na każde pytania i przedstawimy własną wizję działania.